Polska kupi od Szwecji 3 okręty podwodne. MON: „To jest wielki dzień dla bezpieczeństwa państwa”
Polska wybrała Szwecję jako partnera w programie ORKA. MON zapowiada szybkie podpisanie umowy, jednostkę pomostową A17 i dostawy dwóch budowanych już A26 do 2031 r. Polska kupi od Szwecji 3 okręty podwodne. Przełomowy wybór w programie ORKA 26 listopada 2025 r. w Kancelarii Premiera rząd oficjalnie potwierdził decyzję, która kończy najdłuższe i najbardziej zawiłe postępowanie … Czytaj dalej Polska kupi od Szwecji 3 okręty podwodne. MON: „To jest wielki dzień dla bezpieczeństwa państwa”
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element