Stacje wodorowe w Polsce. ORLEN uruchomił punkt w Gdyni, a wodór wchodzi do transportu publicznego
Prof. Ryszard Naskręcki wyjaśnia, dlaczego wodór jest niezbędny w transporcie i logistyce. ORLEN otworzył nową stację H2 w Gdyni i rozwija sieć w Polsce. Rewolucja wodorowa w transporcie – od teorii do praktyki „Pozyskiwanie energii z wodoru to obiecujące rozwiązanie. Jest przyjazne dla środowiska, ponieważ jego spalanie nie zanieczyszcza atmosfery”– podkreśla prof. Ryszard Naskręcki, dyrektor … Czytaj dalej Stacje wodorowe w Polsce. ORLEN uruchomił punkt w Gdyni, a wodór wchodzi do transportu publicznego
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element